84 роки вітаміну D

Крістін Афара

5 лютого 1928 року німецький хімік Адольф Вінхауз вперше штучним шляхом отримав вітамін D, за що й був удостоєний Нобелевської премії в області хімії. Згодом, у 1931-1937рр. було розшифровано хімічну структуру вітаміну D та його провітаміну.

Зазвичай цей вітамін виробляється в організмі під впливом сонячного світла. Справа в тому що наша шкіра містить ергостерин, який при взаємодії із сонячним світлом перетворюється на ергокальциферол (вітамін D3). Належним чином цей процес відбувається тільки у чистій атмосфері, щоб могли подіяти ультрафіолетові промені. Тож інколи виникає необхідність у вживанні штучного вітаміну D, оскільки при тривалому авітамінозі у дітей може виникнути рахіт, затримка росту, а у дорослих кришаться зуби, з’являється біль у спині, кістках тазу та ногах. Справа в тому, що вітамін D має великий вплив на мінеральний обмін, сприяє засвоєнню фосфору та магнію, відкладенню кальцію у кістковій тканині та виведенню свинцю з організму.

Запаси вітаміну D в організмі можна поповнити, вживаючи петрушку, гриби, соняшникове насіння, вершкове масло , сир, яйця.

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.