Врятовані собаки з квартирника на Лісовому масиві (фото)

13 травня 2012 р. був розформований міні-притулок для собак на Лівому березі, названий нами «квартирником». 19 собак (більшість – молоді цуценята віком 5-7 місяців) у присутності двох волонтерів були передані власницею працівникам КП «Притулок для тварин» і перевезені до комунальної ветклініки на вул. Електротехнічній для стерилізації та перетримки. До КП у Бородянці тварин не перевозили.
Фото перенесення собак до машини.
Станом на серпень врятовані собаки знаходяться на перетримці у волонтерів (по 2-3 тварини), деякі все ще чекають на добрі руки.
У «квартирнику» залишилося 4 старих собаки (пси) і дві кішки. Перевірити точну кількість тварин і умови їх утримання волонтери не можуть, тому що власниця квартири їх до помешкання не пускає.

“Квартирник” на Лісовому масиві все ще потребує втручання активістів. Виття собак і запахи заважають сусідам, вони висловлюють сумнів, чи ж дійсно в квартирі залишилося лише чотири собаки, як це говорить господарка «квартирника».
Незважаючи на тривале спілкування з господаркою «квартирника» та наданням неодноразової допомоги її тваринам, волонтери дійшли висновку, що вона приховує справжню кількість собак, не впускає волонтерів до помешкання, ігнорує наполягання простерилізувати решту тварин, не намагається покращити умови утримання тварин та їхнє харчування. Нещирість господарки «квартирника» виявилася при вилученні собак: стало зрозуміло, що собаки в цій квартирі розмножувалися (і це незважаючи на численні пропозиції стерилізувати тварин!)
У цьому випадку йдеться не про милосердя до тварин, а про жорстоке ставлення до них: тварини отримують одноманітну неякісну їжу в недостатніх кількостях, утримуються в замкненому просторі без достатнього вигулу в умовах антисанітарії, неконтрольовано розмножуються.
Волонтери висловлюють недовіру господарці цього собачого розплідника та вважають за необхідне вилучити абсолютно усіх тварин та встановити контроль за цим розплідником з метою перешкоджання  заводити нових собак та котів.
Просимо не залишатися байдужими до цієї украй напруженої ситуації та взяти участь у влаштуванні тварин у добрі руки.

Фото зроблені 19 травня 2012 р. в Комунальній ветклініці на вул. Електротехнічна.

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.