Активісти поширили вегетаріанські листівки та природоохоронну методичку на фестивалі «RE$PUBLICA»

21-23 вересня 2012 р. у Кам’янці-Подільському відбувся другий antimony fest RE$PUBLICA. У ньому взяли участь активісти студентської профспілки «Пряма дія» та освітньої ініціативи «Вільна школа», які влаштували роздачу просвітницьких матеріалів. Серед них була й листівка «Чи з’їмо ми Землю?» із закликом долучатися до вегетаріанства та іронічний методичний посібник про те, як правильно облаштувати життя в умовах етнічних фестивалів і археологічних експедицій.
Листівки колективного авторства Громадського руху «Люди за права тварин» і посібник авторства Ганни Заворотної та Олега Андроса вже пройшли опробування на літньому фестивалі «Трипільське коло-2012».
Виносимо подяку Анастасії Глазу за дизайн листівки, Ігорю Сіренко та Святославу Ваградяну за друк листівок і посібника та усім активістам, які підтримали нас у Камʼянці-Подільському.
Про фестиваль: RE$PUBLICA AntiMONEYfest задуманий як анти комерційна фестивальна акція, метою якої є зосередження уваги на культурно-соціальних проблемах малих міст та країни у цілому.
Ідея фестивалю — винести мистецтво поза стіни галерей, музеїв і академій на вулиці міста. «Декомерцiалiзацiя суспільного міського простору шляхом залучення сучасного вуличного мистецтва». «Менше парканів, приватних зон, супермаркетів!». Більше парків, мистецьких шкіл, музичних заходів.Про методичний посібник: «Знайомство осіб протилежної статі на етно-фестивалях та в археологічних експедиціях» — це брошура кишенькового формату. Вже років зо два поширюється у колі відвідувачів «польових» фестивалів та археологів, а автори невтомно перевидають її, за можливості, на вторинному папері. Ця іронічна назва приховує купу практичних порад з поведінки на природі, адже етнічні фестивалі і археологічні експедиції здебільшого проходять саме там, серед недоторканого довкілля.Замовити посібник можна у автора:
Олег Андрос
[email protected]

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.