Першому повноцінному притулку для тварин у Славутичі потрібна будь-яка допомога!

21 вересня 2012 року влада Славутича заявила про те, що будуватиме притулок для тварин у безпечному місці та впроваджуватиме «Програму регулювання чисельності тварин у місті». Мер міста В. П. Удовиченко запропонував громадськості провести суботник з благоустрою повноцінного притулку для тварин.
Суботник відбувся 29 вересня 2012 р. Подяка всім, хто прийшов підтримати захід (загалом 17 чоловік).
Транспорт та інвентар (сокиру, пилу, граблі та ін.) забезпечило керівництво КП ЖКЦ. Учасники суботника прибрали велику кількість сміття, як у будинку, так і на самій ділянці. Але для серйозного ремонту потрібен бульдозер або трактор, а також пісок і гравій.
На ділянці для притулку знайшли 9 відкритих колодязів, які можуть знадобитися для підведення води. Але для цього потрібно рішення спеціалістів з будівництва та архітектури Славутицької міськдержадміністрації. В будівлі немає ані вікон, ані дверей, немає огорожі, воріт, потрібно підвести електрику, зробити вольєри або клітки.
Майданчик для тимчасового утримання тварин біля пожежної частини перебуває на балансі Комунального підприємства «Житлово-комунальний центр» (КП ЖКЦ), підписаний договір оренди з БО «ЗОВ» до кінця 2013 року.
На даний час цей майданчик використовується як притулок для безпритульних тварин, тут же робляться стерилізація, лікування та вакцинація. Потрібний ремонт огорожі, бо це вже непідйомна ноша для організації «ЗОВ».
Зоозахисники можуть повторно залишитися практично без підтримки влади, як це сталося в 2011 р. з майданчиком для тимчасового утримання тварин.
Зоозахисники Славутича звертаються до всіх небайдужих з проханням допомогти матеріально БО «ЗОВ» у облаштуванні нового місця для притулку.
Чим швидше будуть зібрані кошти, тим більше тварин буде врятовано від жорстокого поводження. Тільки спільно ми можемо вирішити цю задачу, зберігши людяність і не примножуючи жорстокість.
Закликаємо надати допомогу благодійної організації з захисту тварин «ЗОВ» для створення притулку для безпритульних тварин (р/р 2600253512001 в АБ «Київська Русь», МФО 319092, код 35129910).
Для контактів: благодійна організація «ЗОВ», телефони: (моб.) 066-548-33-28, (дом., м. Славутич) (04579) 2-41-64; 2-50-48.

Фото Наталі Шевченко.

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.