Суворий ультиматум: Омельченко забере ведмежат і слоненя

Якщо гендиректором зоопарку не призначать Кирилюка, Омельченко забере ведмежат і слоненя.

Омельченко може забрати подарованих Київському зоопарку двох ведмежат і слоненя, якщо генеральним директором зоопарку буде призначений не Євген Кирилюк, що керував зоопарком в 1998-2006 роках.

Про це він повідомив Українським Новинам. Омельченко зазначив, що Кирилюк був директором зоопарку, коли сам Омельченко був мером, додавши, що він знає цю людину й упевнений у його моральних якостях і якостях керівника зоопарку.

Також Омельченко повідомив, що інших кандидатів на цю посаду він не знає.

«Підтримувати можна того, кого знаєш, або з ким працював… Я побачив, що заявки на цю посаду подали люди з Одеси, Харкова, інших міст. Я можу говорити про того, хто працював — Кирилюк. Він працював доти, доки не прийшла подружка Кільчицької — Берзіна», — сказав Омельченко.

Він зазначив, що, на його думку, Кирилюк — гідний кандидат на посаду керівника зоопарку й висловив надію, що перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак, який курирує цю сферу, прийме вольове рішення на користь Кирилюка, інакше він може задуматися про знаходження в зоопарку подарованих ним двох ведмежат і слоненяти.

«Я подарував двох ведмежат Настю й Потапа. Слоник і ведмежата добре обслуговувалися, я особисто контролював. І я можу одне сказати, не в образу всім людям з Одеси й Харкова… Але в мене тоді сумніви будуть, чи тримати там (у зоопарку) слоника й ведмежат», — додав Омельченко.

Він зазначив, що розуміє, що тварини були подарунком для зоопарку, але в той час він був упевнений у їх утримуванні, і, може бути впевнений у подальшому їх перебуванні там тільки у разі призначення на посаду керівника зоопарку людини, у досвіді і якостях якої він упевнений.

Фракція партії «Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка» у Київраді заявляє про наміри Києва провести закритий конкурс на вибір гендиректора «Київського зоопарку» 29 листопада.

У жовтні Київ вирішив провести конкурс на посаду гендиректора Київського зоопарку. Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов вважає Євгена Кирилюка гідним кандидатом на посаду директора зоопарку замість Олексія Толстоухова, що звільнився.

Національний екологічний центр України звернувся з листом до Попова із проханням провести відкритий конкурс на посаду директора КП «Київський зоопарк». При цьому центр виступив проти призначення Кирилюка.

За матеріалами: Українські Новини
Джерело: http://infocorn.org.ua/materials/news/Suvoriy_ultimatum_Omelchenko_zabere_vedmezhat_i_slonenya/53887

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.