Гостиний двір — Пікетування Міністерства культури України 25 грудня о 13:00 та прикрашання ялинки в Гостиному дворі 25 грудня о 14:30

25 грудня 2012 року о 13:00 біля Міністерства культури України (м.Київ, вулиця І. Франка, 19) відбудеться акція на захист Гостиного двору.

ПЕРША ЧАСТИНА АКЦІЇ відбудеться під Міністерством культури України о 13.00. Активісти будуть вимагати від міністра культури підписати наказ на базі підготованого науково-методичною радою міністерства культури документу про новий охоронний статус Гостиного Двору – пам’ятку містобудування (в комплексі ансамблю Контрактової площи).
Як тільки наказ вступить в силу, забудовник має припинити будівельні та будь-які роботи по підготовці до незаконної реконструкції пам’ятки. Також, активісти будуть вимагати, щоб  органи з охорони історичної архітектурної спадщини перестали шукати схеми для знищення спадщини, а дісно почали захищати її. Сьогодні вони не відповідают своїм функціям, і швидше нагадують відділ продажу спадщини з молотка.

ДРУГОЮ ЧАСТИНОЮ АКЦІЇ буде прикрашання ялинки в Гостиному дворі (Контрактова, 4) до Нового року та Різдвяних свят (14:30). Запрошуємо киян долучитися і за можливості принести новорічні прикраси: ялинкові іграшки, дощик, серпантин тощо. 

У якості новорічних подарунків від чиновників просимо принести до нас під ялинку: виконати рішення Науково-методичної ради при Міністерстві культури України – прийняти наказ про присвоєння архітектурному ансамблю Контрактової площі (включно з Гостиним двором) статусу пам’яткі містобудування та включення її до реєстру нерухомих пам’яток історії та культури.

Територія Гостиного двору блокується у зв’язку з початком проведення незаконних будівельних робіт. Ми повинні силою краси і мистецтва вигнати нечисту силу з Гостиного двору!

Вимоги активістів:
1. Припинити земельні, підготовчі та будь-які будівельні роботи і повністю вивести будівельну техніку і працівників охоронної фірми з території Гостиного двору.
2. Виконати рішення Науково-методичної ради при Міністерстві культури України щодо надання статусу пам’ятки містобудування ансамблю «Контрактова площа», включно з Гостиним двором.
3. З урахуванням нового статусу ансамблю «Контрактова площа», включно з Гостиним двором, скасувати всі раніше надані погодження та дозволи щодо реконструкції Гостиного двору.

Акція проходитиме без політичної символіки.
Спільними зусиллями захистимо Гостиний двір!


Контакти: 067 399 26 01, 067 825 16 86.

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.