Олексій Василюк: сланцевий газ – командна гра у свої ворота

 

Міністр екології зізнається, що небезпеку видобутку сланцевого газу в Україні ніхто не перевіряв.

Читаю повідомлення на десятках інформаційних сайтів в Інтернеті. «У Давосі в присутності Президента України Віктора Януковича та прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте підписано угоду між компанією Shell та компанією «Надра Юзівська» про розподіл продукції від видобутку сланцевого газу на Юзівській площі у Харківській і Донецькій областях.

З української сторони угоду підписав міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький.
Звертаючись до прем’єр-міністра Нідерландів, В.Янукович наголосив, що зараз він був свідком чудової події. “Ми стали близькими людьми, майже родичами, тепер у нас є спільна відповідальність. Ми сьогодні народили нову справу”, – зауважив Президент України.» (http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?u_davosi_pidpisano_ugodu_z_zhell_pro_rozpodil_slantsevogo_gazu&objectId=1276067)

Це значить, що тепер видобування сланцевого газу і боротьба з ним стає нашою реальністю а не лише загрозою у майбутньому.

Втім, виявилось що Міністр екології, попри однозначне налаштування на видобування сланцевого газу, визнає що ніяких екологічних експертиз немає. Про це він написав громадськості у офіційному листі напередодні того як став обійняв пост міністра. Пан Проскуряков (донедавна голова Держгеонадр), який замінив на посту Міністра екології Едуарда Ставицького, є людиною з тієї ж таки енергетичної сфери і вже традиційно став міністром екології, що не має жодного відношення до екології. І от я не можу зрозуміти, як можна одночасно лобіювати видобування сланцевого газу і простодушно писати у листах до громадськості що ніяких експертиз цієї Надзагрози нема і ніколи не було! Отож – прямо говоримо що граємо у свої ворота!

Мою думку про видобуток сланцевого газу читайте тут.

Джерело: http://pryroda.in.ua/necu/oleksiy-vasylyuk-slantsevyy-haz-komandna-hra-u-svoyi-vorota/

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.