Підтримайте ідею Еремурус — Чисті перлини України!

Гадаю, кожного зачіпає за живе та, навіть, обурює, коли під час відпочинку у казковому місці натикаєшся на звалище зі скляних пляшок, ПЕТ-пляшок, поліетилену.

Більшість відпочиваючих на природі скаржиться на відсутність необхідних контейнерів, куди можна було б викидати сміття. А місцеві керівники жаліються на відсутність коштів для їх закупівлі.

Я  хочу зібрати кошти на встановлення контейнерів для роздільного збирання сміття у мальовничих куточках України, що користуються особливою популярністю серед туристів як з України, так і з закордону.

Зібравши 7000 грн спільнокоштом, я зможу реалізувати проект, хоча і у меншому масштабі. Також я щиро сподіваюсь на додаткові надходження.

За ці кошти буде закуплено частину контейнерів, проведено їх транспортування та монтаж. Інформаційні матеріали для відвідувачів про місце розташування цих контейнерів буде надруковано за додатково залучені кошти. Туристи отримуватимуть листівки під час перетинання кордону до національного парку.

Контроль за збереженням контейнерів в належному стані та організацію вивезення сміття мають забезпечувати місцеві відповідальні служби.

Першим місцем, де ми розташуємо контейнери та влаштуємо збирання ТПВ на постійній основі, стане національний природний парк «Подільські товтри» у Кам’янець-Подільську.Це дуже відоме та популярне серед туристів України та іноземців місце. Я проводила там ряд зустрічей з керівниками відповідальних органів та громадськими діячами. Ситуація із засміченням в цьому парку дуже критична та на сьогодні зовсім не вирішується. Реалізація проекту саме у Кам’янець-Подільську буде хорошим прикладом.

Мінімальна необхідна сума для реалізації проекту в одному парку чи заповіднику становить  25 000 грн.

У разі якщо ми зберемо удвічі, утричі більшу суму від мінімально потрібної (50 000 грн, 75 000 грн), то, відповідно, проект буде реалізовано у декількох місцях. Ми розглядаємо такі місця, як маршрут карпатського трамваю greentrain.com.ua; м. Яремче, яке знаходиться на території Національного Карпатського парку; Джуринський водоспад на Тернопільщині та Біле озеро на території Рівненського заповідника.

Кажуть, що нас мільйони. Успіх проекту залежить від кожного, хто приділить п’ять хвилин уваги та додасть свій внесок.

Моя електронна адреса: [email protected]
Моє місце роботи: Державне підприємство «Укрекоресурси»

Група у Facebook: Чисті перлини України/ Ukrainian Pure Pearls

Телефони:

+38 044 228 9 222
+38 050 735 73 31

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.