Засідання земельної комісії КМДА щодо незаконних дій «Київськбуду» — забудови на Лісовому масиві. 2.04.2013, 11:00

Ініціативна група мешканців Лісового масиву запрошує на засідання Постійної земельнї комісії КМДА, де розглядатиметься питання варварської забудови на вул. Кіото, 5-9 у Деснянському районі м. Києва.

Коли:  2 квітня 2013р. (вівторок), 11:00.

Місце проведення: 10 поверх, зал засідання в будівлі Київради.

Мешканці Лісового масиву планують прибути до Київської міської ради на засідання Постійної земельної комісії з питань земельних відносин, містобудування та архітектури, де буде розглядатися Проект рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки на вул. Кіото, 5-9 у Деснянському районі м. Києва.

Довідка. Рішенням Київради компанії «Київміськбуд» було передано земельну ділянку під будівництво 24-поверхових будинків із підземним паркінгом по Кіото, 5 – 9. Наприкінці 2012 року будівельники встановили паркан та почали рити котлован, проте наштовхнулись на опір місцевих мешканців, що заблокували просування будівельної техніки до їх прибудинкової території. Спротив забудові був мотивований не лише зухвалим захопленням кількох автопарковок, а й тим, що будівництво планувалося поблизу старої насосної станції – це могло б призвести до екологічної катастрофи у масштабах цілого спального району.

Підкреслюємо, що компанія «Київміськбуд» нехтує правами людей та порушує законодавство. 2006 року ініційовані цією будівельною компанією  громадські слухання відбулися з порушеннями земельного та містобудівельного законодавства, зокрема  був  підроблений протокол цих слухань, що й призвело до кримінального провадження. Роботи були призупинені. Рішення Київміськради про незаконне землевідведення розглядається у Господарчому суді столиці за скаргою Прокуратури Деснянського району м. Києва.

На засіданні Постійної земельної комісії  ініціативна група мешканців Лісового масиву вимагатиме скасування рішення про землевідведення. Громадяни сподіваються на розуміння і підтримку з боку депутатів.

Просимо допомоги журналістів у відстоюванні наших прав!

Акредитація ЗМІ на засідання постійної комісії  Київради проводиться за тел.: 278-50-13.

Прохання від мешканців Лісового масиву до ЗМІ пройти акредитацію і висвітлити події стосовно забудови на Кіото, 5 — 9.

 

Графік засідань постійних комісій Київської міської ради VI скликання: http://www.kmr.gov.ua/kom.asp

Контактна особа: тел.: (063) 388-30-89  Андрійшина Тетяна Миколаївна.

 

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.