8 вересня у Києві пройде акустичний концерт Оллі, Ігоря Рудя та Ксенії Солдатової

8 вересня 2013 р. у Києві відбудеться акустичний концерт Оллі, Ігоря Рудя та Ксенії Солдатової.

Про виконавців:

Оллі (Олена Беспаленко) — автор безлічі пісень, серед яких є й написані на вірші інших поетів. Музика Олени дуже мелодійна, сповнена сенсу, глибини й відтінків. Стилістика пісень різноманітна — від фолку до року, від соулу до панку, але незалежно від стилю їх об’єднує одне: кожна з пісень — нібито картина або історія, яка розгортається перед поглядом слухача. Ці пісні не просто звучать, вони дихають, живуть своїм життям, наповнюють своїм настроєм, просто тому, що це музика з Душею.

Ігор Рудь – київський автор та виконавець, відомий публіці по проекту «Несамостійний друг». Також він гітарист гуртів «AndrosLand» і «Zaprot Vokrys». Ви почуєте в акомпанементі акустичної гітари пронизливі тексти й мелодії Ігоря — без електронних прикрас, безпосередньо й безкомпромісно.

Ксенія Солдатова — ексклюзивна гостя з Москви, яка вперше в Києві представить свої ліричні пісні (вокал, тексти, музика — Ксенія, акомпанемент — Ігор Рудь).

На концерті також буде представлена ініціатива Оллі та Олега Андроса щодо видання альбому їхніх пісень — додатку до ювілейного номера журналу фантастики «Український фантастичний оглядач» (УФО).

Коли: 8 вересня 2013 року о 14.00.
Місце: Київ, Міська спеціалізована молодіжна бібліотека «Молода гвардія», читальна зала «Ерудит».
Вхід: вільний.

Зустріч події Вконтакті.

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.