До чого дойшли столичні забудовники? До порогу нардепа Андрія Іллєнка

Від редакції. СВЖ «Природа над усе» не поділяє політичних поглядів Андрія Іллєнка та не підтримує політичну програму ВО «Свобода» (як і програму жодної іншої партії), так само як і висловлювань Іллєнка та інших членів ВОС щодо питань раси, нації, міграції народів, лібералізму й демократії та ін. Однак вважаємо за потрібне висловити протест проти чергової варварської забудови у м. Києві, адреса якої співпала з адресою місця проживання нардепа від ВОС.

Як стало відомо з соціальної мережі Фейсбук, у дворі народного депутата Андрія Іллєнка розпочалися будівельні роботи. Як повідомляє народний депутат, «Впритул до мого будинку 1913 року побудови забудовники хочуть втулити 14-поверховий «офісний центр». Вже хочуть перекривати в»їзд у двір. Забудовник – якась підставна фірма-одноденка. Мешканців ставлять перед фактом, нічого толком не пояснюють і посилаються на рішення часів Черновецького».

Андрій Іллєнко відомий киянам участю у протестних заходах проти ущільнювальної забудови у столиці. Тепер йому доведеться чинити спротив незаконній забудові разом із своїми сусідами у власному дворі.

У віторок, 17 вересня о 19:00 відбудеться акція протесту по вулиці Михайла Коцюбинського, 9 (вхід з бульвару Шевченка, відразу за новозбудованим багатоповерховим готелем). 

Андрій стверджує, що виступає не як народний депутат, а як звичайний мешканець свого будинку, який рятує свою придомову територію від варварської забудови разом із своїми сусідами. 

Телефон для довідок: (067) 506 21 17.

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.