Пісня “Ой лопнув обруч” гурту “AndrosLand” увійде до другої збірки “Млин”

Збірка "Млин"

Організатори всеукраїнської музичної збірки «МЛИН» підтвердили входження пісні київського гурту “AndrosLand” “Ой лопнув обруч” до другої частини цієї збірки.

Перша млинівська платівка вийшла влітку 2012 року. Тоді диск містив 16 найкращих українських музикантів та гуртів, які представили на збірці по одній своїй пісні в фольковій обробці або в стилі world music.

“Мотив народної пісні “Ой лопнув обруч”, яку ми обрали, знайомий усім, однак слухачі збірки почують її у досить незвичному, електронному аранжуванні,  — розповів засновник гурту «AndrosLand» Олег Андрос. — Дякуємо Антону ’Каю’ Корольову, який зіграв партії колісної ліри, та Івану Лузану (Soncesvit Studio), який займався записом та зведенням. Дякуємо також продюсеру збірки Євгену Павлюковському за участь у цікавому проекті з популяризації української музики”.

Реліз збірки “Млин-2013” заплановано на листопад/грудень 2013 року. В рамках презентації диску планується проведення концертів та окремих тематичних подій і творчих вечорів за участі учасників збірки та гостей.

Інформаційні партнери: Інформаційна агенція “І-ПРО”, My radio, Молоде радіо, Музичний портал rock.kiev.ua, Телепередача “Фольк Мюзік” та ін.

Київський гурт “AndrosLand” існує з 2011 року, виконує авторську музику у різних стилях та різними мовами, у стилістиці від dream trance до new age. Учасники — Олег Андрос (клавішні), Ліла Перегуда (вокал) та Ігор Рудь (гітара). Перший EP гурту “All power to imagination” вийшов наприкінці 2012 року, протягом 2013 року гурт оприлюднив сингли “Прості чари”, “Превышая скорость” (спільно з гуртом “Revolta”) та “Сонце” (разом із відеокліпом “Сонце”). Реліз дебютного альбому планується на 2014 рік. 

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.