Спілка вільних журналістів «Природа над усе» гостює у Львові!

Презентація книг Ангеліни Яр і Олега Андроса, концерт гурту «AndrosLand» та Ігоря Рудя — «Дзиґа», Львів, 17-18.12.2013

1. Що: презентація книги «Територія Духу» Олега Андроса і Анжеліки Комарової (Ангеліни Яр), нової книги Ангеліни Яр «Священний сад бабусі Анастасії».

Ангеліна Яр представить публіці нову збірку творів в унікальному для України жанрі анімалістичної прози. Також київські письменники презентуватимуть україномовне видання першого в Україні роману, що описує народний протест проти варварської забудови столиці, у жанрі сатиричної фантастики.
Коли: 17 грудня 2013 р., 17:00.

Де: м. Львів, арт-кафе «Квартира 35» (МО «Дзиґа»).

Вхід вільний.

 

2. Концерт гурту «AndrosLand» та Ігоря Рудя («Несамостійний друг»).

Ліричний та подекуди похмурий, мелодійний і пронизливий саунд київського гурту «AndrosLand» звучатиме цього вечора вперше на львівських теренах. Гурт у складі Олега Андроса (фортепіано), Тайрекс (вокал) та Ігоря Рудя (гітара) зіграє сет, в якому поєднає електроніку й живе звучання. Стиль гурту можна назвати і «готикою», і «акустичним роком», і загадковим означенням «нью ейдж».

Вечір продовжить акустичною програмою Ігор Рудь – київський поет та музикант, засновник гурту «Несамостійний друг». Його пісні, сповнені химерними образами й гостросоціальним підтекстом, вперше звучатимуть у Львові цього разу в акустиці, відверто й без прикрас.

Коли: 17 грудня 2013 р., 21:00.

Вхід: за передоплатою 25 грн, в день концерту – 40 грн.

 

3. Презентація книги Олега Андроса «Екологістські рухи в сучасному політичному процесі». Монографія написана на основі кандидатської дисертації автора, яка створювалася у період активного постання руху «Збережи старий Київ», під час протестів у харківському парку Горького та інших резонансних природоохоронних подій сучасної України. Книга описує ідеологію та особливості структури природоохоронних рухів у Європі та США, процес їх перетворення на політичні партії.

Презентація буде цікавою як академічній публіці, так і всім небайдужим до теорії та практики соціальних рухів і самоорганізації людей.

Коли: 18 грудня 2013 р., 17:00.

Вхід вільний.

Де: «Дзиґа», м. Львів, вул. Вірменська, 35.

 

Про авторів і виконавців.

Олег Андрос — кандидат політичних наук, активіст Спілки вільних журналістів «Природа над усе», Національного екологічного центру України, Дружини охорони природи м. Києва «Зелене майбутнє», редактор сайту «Форум порятунку Києва». Також Олег пише художні й наукові книги, засновник музичної групи «AndrosLand». Автор збірки оповідань у жанрі «фентезі» та «фантастика» «Тут побували люди» (2009), повістей «Бездоріжжя» (2006), «Кошаче плем’я» (2006). Співавтор художньої книги «Територія Духу» (у співавторстві з А. Є. Комаровою) та двох природоохоронних посібників.

Сторінка Олега на сайті СВЖ «Природа над усе».

Ангеліна Яр – псевдонім Анжеліки Комарової, засновника Спілки вільних журналістів «Природа над усе». У всіх творах Ангеліни Яр незмінно простежується вплив біоцентричної філософії, як способу збереження людяності у виду Homo Sapiens.

На початку 90-х журналістика стає її способом захисту найслабших членів міського соціуму — бездомних тварин. Публікації Анжеліки були гідно оцінені читачами газети «Домашні улюбленці». У 1999 році її запрошують на посаду редактора в програму про тварин «Хто в домі господар?» на Першому національному телеканалі. З 2004 року Ангеліна бере активну участь в опорі варварській забудови та захисті зелених зон столиці. У 2012 р. виходить її дебютна книга «Кошка хвойной, колючей породы», у 2013 р. – друга книга «Священний сад бабусі Анастасії».

Сторінка Ангеліни на сайті СВЖ «Природа над усе».

«AndrosLand» – музичний гурт, заснований Олегом Андросом у 2011 році. Жанри — акустичний рок, dream trance, new age.
Навесні 2012 року група вперше виступила на фестивалі «Степограй» в Кіровоградській області, другим виступом стало відкриття великої сцени на фестивалі «Млиноманія-2012».

У січні 2013 р. вперше на CD вийшов трек AndrosLand — ремікс на пісню «Tenebrae» проекту «Сонцесвіт» (муз. Івана Лузана, слова Пауля Целана).
В кінці 2012 р. — на початку 2013 викладені в Інтернет EP «All power to imagination» і «Прості чари», спільний з гуртом Revolta сингл «Превышая скорость». У червні 2013 вийшов дебютний кліп AndrosLand спільно з Devushka Fевраль на пісню «Сонце». У липні 2013 р. на лейблі Artificial Sun вийшов сингл «Сонце», на цьому ж лейблі наприкінці року планується вихід синглу «Happy hardcore». Рок-версія «Сонця» увійшла до збірки «Stahlbar. Vol. 1», пісня «Квітка забуття» увійшла до збірки електронної музики «Elektrozorn. Vol. 1». У грудні виходить збірка етнічної музики «Млин 2013», до якої увійшла народна пісня «Ой лопнув обруч» в обробці AndrosLand. Запис і зведення повноформатного альбому гурту триває.

Soundcloud.

Myspace.

Ігор Рудь – київський музикант, поет, активіст СВЖ «Природа над усе», кандидат політичних наук. Засновник гуртів «Маки Рік» (2004-2007 рр.), «Torkvemada» (2007-2010), «Несамостійний друг» (2010 р. — донині).
Гурт дебютував на екологічному фестивалі «День Землі-2010» (Київ) у квітні 2010 р., брав участь у еко-фестивалях «День Землі» в Києві (2010, 2011), численних клубних концертах у Києві. Також Ігор Рудь узяв участь у акустичних концертах на еко-майданчику «Трипільського кола» (2010, 2011), заходах громадської ініціативи проти забудови історичного центру Києва «Мистецька платформа» (2010-2013), творчого об’єднання «First step» (2010-2011), «Марші захисників Києва» (2011), етно-рок-фестивалях «Степограй» і «Млиноманія» (2012) із сольною програмою.
Протягом 2013 р. триває запис нового альбому, до якого увійдуть, крім пісень Ігоря, композиція на слова Василя Симоненка.

Myspace.

Сторінка Ігоря на сайті СВЖ «Природа над усе».

 

Зустріч на Фейсбуці.

Зустріч Вконтакті 

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.