Київські благодійні організації подарували притулку для дітей «Берізка» іграшки та памперси

25 грудня 2013 р. київські активісти предали до Київського міського будинку дитини «Берізка» подарунки — іграшки, привезені з Лондону, і памперси. Кошти на них були зібрані 3 грудня на благодійному концерті трьох виконавців.

Про притулок: Київський міський будинок дитини «Берізка» розташований за адресою вул. Маршала Жукова, 4, в лісопарковій зоні Деснянського району міста Києва. Тел. (044) 513-45-83, 544-76-28, 513-66-07. Спеціалізований заклад медико-соціальної реабілітації для дітей-сиріт з органічними ураженнями нервової системи, для дітей, народжених ВІЛ-інфікованими матерями, ВІЛ / СНІД хворих дітей від народження до 5-ти років. Зараз там 84 дитини, з них 11 дітей з ВІЛ. Всі діти до 5 років.

Висловлюємо подяку усім, хто узяв участь у допомозі дітям: Благодійним фондам «Лелека» (Великобританія) і «Світеч» (Україна), Творчій спілці «Ґава», Спілці вільних журналістів «Природа над усе», Соціально-творчому об’єднанню «Террон» (Україна), музикантам Катерині Снадчук, Олені Беспаленко та Ігорю Рудю.

Головний лікар «Берізки» Олександр Іванович Могильний надіслав подяку активістам, повний текст якої наводимо.

ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ

КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

(КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)

КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ БУДИНОК ДИТИНИ „БЕРІЗКА”

02156, м. Київ — 156, вул. Маршала Жукова, 4, тел. / факс (044) 513-45-83,

тел. (044) 544-76-28; e-mail: [email protected]

Благодійний фонд «Світоч» за підтримки благодійного фонду «Лелека», Спілки вільних журналістів «Природа над усе» Віталію Бернадському

Подяка

Адміністрація Київського міського будинку дитини «Берізка», де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, віком від 0 до 5-х років, висловлює щиру подяку за надану благодійну допомогу.

 

З повагою,

Головний лікар

КМБД Берізка О. І. Могильний

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.