Київський зоопарк – Заява завідувача відділом птахів Київського зоопарку Богдана Швайки від 4 січня 2014 року

Шановні Кияни, та усі небайдужі люди, що переймаються долею тварин Київського зоопарку!
Я, Швайка Богдан Григорович, завідувач відділом птахів Київського зоопарку, у друге за останні два місяці, звертаюся до громадськості за допомогою.
Зараз дуже складний політичний час у житті України, але тварини зовсім не винні у політичному протистоянні. Сьогодні у Київському зоопарку не вистачає грошей на корми для тварин, на зарплату та спецодяг для працівників. Котельна зоопарку працює без дозволу на експлуатацію, що може призвести до її відключення у будь-який момент та виникнення проблем із здоров’ям, через переохолодження, у тварин тропічного клімату. У зоопарку відсутній директор, який половину свого керування знаходиться на лікарняному! 
Такі примітивні речі, як заміна комбікорму для птахів на комбікорм для кролів, у Київському зоопарку вже стали нормою вже сьогодні. Рідкісні корми, взагалі не постачаються роками. Закупки кормів проходять не вчасно, що шкодить здоров’ю тварин.
У січні минулого року птахи (наприклад пелікани та інші) не отримували або не до отримували, корми по декілька днів, і дирекція нічого не пояснювала. Завтра нас чикає така ж ситуація!
Катастрофічний стан справ у зоопарку на тлі революції викликає занепокоєння! Адміністрація міста зовсім не звертає уваги на проблеми тварин та людей у комунальному підприємстві, що може привести до незворотних наслідків.
Звертаюся до усіх небайдужих людей, політиків (не зважаючи на прапори та гасла), керівників міста (що ще не забули про зоопарк), а ГОЛОВНЕ ДО ВАС, АКТИВІСТИ — ЗООЗАХИСНИКИ – допоможіть зберегти Київський зоопарк!!!
Необхідно терміново провести фінансування для закупівлі кормів та виплат зарплат, призначити нового (працездатного) директора, створити громадську раду за контролем діяльності керівництва Київського зоопарку!
Сподіваюся на вашу підтримку!

Джерело: Фейсбук Богдана Швайки.

1 Comment

Filed under Без рубрики

One Response to Київський зоопарк – Заява завідувача відділом птахів Київського зоопарку Богдана Швайки від 4 січня 2014 року

  1. Pingback: Зоопарк в Межигорье – Страусы не виноваты | СВЖ «Природа над усе»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.