ГО «Давайте разом»

Громадська організація «Давайте разом» — сторінка на Фейсбук.

Історія створення

Вже не можна однозначно і пригадати, коли власне виникла ідея створення нашого «острівця громадської думки». Чи враховувати вечір випитої першої чашки кави на кухні за столом обговорення проблем, чи момент відкриття короба із запашною піцою у день святкування перших маленьких перемог, хто зна… Але врешті коли одного вечора кімната нашого «громадсько-житлового офісу» вже не вміщувала активістів, а вечір пролітав занадто швидко, ми вирішили – ми сила і ми повинні бути!))) Так і відбулося те дійство, що привело нас вже 1 червня 2013 р. до проведення наших зборів та створення Громадського об’єднання «Давайте разом». Ми не можемо виводити середній вік наших членів, середній статок чи середнє арифметичне… ми взагалі не середні, інакше для чого тоді створюватись, щоб стати таким же середнім, заповнивши лиш статистичну таблицю громадських об’єднань?! Ні, ми є, і ми працюємо. То ж, що таке Громадське об’єднання «Давайте разом» сьогодні?

Концепція розвитку.

Громадське об’єднання «Давайте разом» не є політично спрямованим, об’єднує своїх членів за інтересом, фахом, креативністю та ідеями. Невеликий перелік того, чим ми займаємось сформований поточними питаннями та проблемами і виглядає наступним:
— Експлуатація об’єктів житлової нерухомості власними силами жильців.
— Містобудівне законодавство плюси і мінуси.
— ОССБ та підводні камені.
— Самовільне захоплення прибудинкової території, відповідальність та сплата за землю.
— Територіальна громада як основний гарант прав та інтересів мешканців.
— Прямі договори з основними монополістами.
— Суди на стороні комунальних — «приватних» ЖЕО.
— Західні фонди і гранди на допомогу і реалізацію громадських ініціатив.
Та як кажуть чим далі в ліс, тим жирніші партизани. А тому коло питань розширюється, гострота проблем інколи знесилює, та все плине і все змінюється. І ми готові, і ми відкриті.
У сфері взаємовідносин з державою наші фахівці володіють досвідом та навиками співпраці з місцевими органами: самоврядування, державної влади, регуляторної політики, правоохоронної та судової систем. Зокрема значний досвід набутий у м. Києві у взаємовідносинах з КМДА та РДА, співпраця з комітетами Київської міської ради, судова практика в судах всіх інстанцій, співпраця та координація дій з органами внутрішніх справ та прокуратури.
У сфері господарювання наші фахівці мають досвід управління житловим фондом, технічного обслуговування, надання житлово-комунальних послуг, претензійної роботи з споживачами, ведення бухгалтерського обліку в широкому діапазоні видів діяльності, співпраці з забудовниками та органами по дотриманню законодавства у сфері ЖКГ.
У сфері захисту громадянської позиції, відстоювання прав та інтересів киян, суспільного інтересу наші фахівці мають досвід і навики з організації масових акцій, мітингів, цільових кампаній.
У сфері корпоративних відносин наші фахівці мають досвід створення, супроводження та координації, припинення/ліквідації ОСББ, напрацьовані основні та специфічні питання щодо діяльності ОСББ.
Ми співпрацюємо у своїй діяльності з фахівцями в галузях:
— права (юристи, адвокати);
— бухгалтерського обліку та аудиту;
— сертифікації та патентування;
— виконавцями житлово-комунальних послуг;
— громадського та політичного руху.

Важко оцінити такий актив, що є сьогоднішньою практикою в нашій державі, та ще важче залишатись осторонь цих проблем, залишатись байдужим до наших сусідів, колег та простих подорожніх, що волею долі зібрались під одним небом такої цікавої, незрозумілої та рідної України.
То ж ДАВАЙТЕ РАЗОМ стояти на варті захисту наших прав, інтересів і мрій щоб бути вільними жити на нашій землі, в наших домівках і оселях, гуляти і відпочивати у наших парках та скверах, дихати нашим повітрям і впевнено зустрічати майбутнє!

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.