«Кличко, викресли Андрія Страннікова з виборчих списків!»

Березняківці вимагають люстрації партії «Удар» 

Де: вул. Горького, 5,  прилегла територія до офісу партії «Удар».

Коли: 28 квітня 2014 р. о 10 год. 00 хв.

Ще задовго до «Євромайдану» мешканці Березняків (спальний район столиці) розпочали свій майданчик запеклої боротьби з забудовником ТОВ «Тельбін ІВА», яку заснували тепер вже депутати від партії «Удар»: нардеп Валерій Іщенко та єкс-депутат Київради Андрій Странніков, взявши в 2002 році в оренду майже гектар скверу.

Ці політичні фігури знехтували правами громадян на чисте повітря – адже сквер по вулиці Серафімовича 6а – це єдина зелена зона, що відмежовує житловий масив від перезавантеженої автостради та слугує місцем відпочинку для мам з дітьми, пенсіонерів, власників собак…

25 років оренди, укладеної між Київською міською радою та ТОВ «Тельбін ІВА» в особі гендиректора В. Іщенка звучить як вирок: мешканці Березняків можуть попрощатися з єдиною зеленою зоною назавжди. Тож не диво, що люди вже близько року чинять запеклий спротив бізнес-окупантам.

Активісти з гарячої точки зі сміхом пригадують інцидент, як під час чергового протистояння Андрій Странніков робив вигляд на камеру, що «заодно з народом». А під час «Євромайдану» Странніков працював комендантом у будівлі КМДА. До якого тільки цинізму не вдаються політики-хамелеони, аби втриматися біля годівниці!

Незважаючи на причетність до скандальної забудови в зеленій зоні столиці, Андрій Странніков став №2 у виборчому списку партії «Удар» після Віталія Кличка, та сподівається отримати крісло секретаря Київради. Ще залишились зелені зони в Київі, так що йому, мабуть, буде над чим працювати.

Березняківці виступають з  вимогою люстрації та недопущення до виборів А. М. Страннікова та планують провести пікетування офісу партії «Удар».

Просимо усіх небайдужих підтримати ініціативу активістів та долучитися до акції протесту. Місце проведення – прилегла територія до офісу партії «Удар» (01004, Київ, вул. Горького, 5).

Контактний тел.096-496-67-56. 

Leave a Comment

Filed under Uncategorized, Новини

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.