Благодійна акція «Міні-тигриків – у добрі руки!» – Київ, біля центральних воріт Київського зоопарку, 31 травня і 1 червня, 12:00

В суботу Спілка вільних журналістів «Природа над усе» проводить акцію «Міні-тигриків – у добрі руки!».

Де: біля центральних воріт Київського зоопарку.

Коли: 31 травня, 1 червня 2014 р., 12:00.

Заявку подаємо від дружньої громадської організації «Національний екологічний центр України», участь візьмуть волонтери СВЖ, НЕЦУ та інших організацій.

Будемо дарувати кошеняток, які народилися в зоопарку, і які такі там небажані. Роздаватимемо листівки, спілкуватимемось із відвідувачами. Нагадуємо, що біля входу до зоопарку стоїть скарбничка, яка поповнюється саме Вашими внесками на стерилізацію та годівлю зоокотів!

Нещодавно адміністрація вкотре нагадала активістам, що коти їдять колекційних птахів і «треба щось із ними вирішувати». Є лише такі гуманні виходи – будувати для котів притулок поза зоопарком (що дорого та важко), роздавати соціалізованих кошенят в добрі руки та, в разі домовленості з чиновниками, будувати для котів вольєр всередині зоопарку. Поки що найреальніше – друге.

Ми чекаємо в суботу на волонтерів! Дуже просимо активно долучатися до роздачі «зоокошенят». Хотілося б чогось креативного, хотілося б музики (флейти, скрипки, губної гармоні, волинки, дримби) – для привернення уваги і надання нашій акції культурного вигляду. Якщо у вас є такі хіпові друзі, що люблять побренькати на гітарі та щось збацати на дримбі – беріть їх із собою. Вдягайтеся по можливості в одежину з символікою котів.

Якщо матимемо час, гарну погоду та натхнення, проведемо також майстер-клас по ловлі зоокотів всередині зоопарку для подальшої стерилізації.

Збір в обидва дні о 12:00 біля центральних воріт Київського зоопарку.

Для контактів: 097 502 75 51, Олег Андрос.

 

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.