Київський зоопарк – 7 та 8 червня 2014 р в Києві відбулася третя і четверта акція «Міні-тигрики – в добрі руки!»

7 та 8 червня 2014 р відбулася третя і четверта акція «Міні-тигрики — в добрі руки!». Я надзвичайно вдячна нашим волонтерам, які працювали на акції, як спражні воїни світла: безкорисливо, щиро, життєрадісно — незважаючи на спеку та втому.

Особлива подяка Юлії Корольовій, Тетяні Андрійшиній та Олегу Андросу. Без їхньої допомоги я не справилася б тягати важезний вольєр — той самий,що ми нещодавно придбали на зібрані благодійні внески, та ще масу різних речей, без яких наш захід не був би таким виваженим, стильним, європейським, можна сказати. Дякую і начальниці кас Наталії Лук’яновій та контролеру Галині — це їм вдалося виловити ще декілька напівдиких кошенят. 8 червня ми їх влаштували дійсно добрим людям (наші екстрасенсорні здібності тут стали в нагоді:)). Дякую також і Анатолію Майстренку (тому, що розводить екзотичних жабок у зоопарку). Він як начальник відділу «Акватераріум» надав нам можливість перетримати невлаштованих трьох кошенят у юннатці. І знову — знадобився наш розкішний вольєр, куди не лише кошенятка вільно поміщаються, а й лоток, миски, ящик, куди малеча ховається спатки.
І головна фішка акції: нашою справою зацікавилася фея у образі київської красуні, фотомоделі та режисера Мар’яни. Вона виступила героїнею ролика про необхідність створення експозиції «Коти Свійські» (автор сценарію та камера — Олег Андрос).
Наша мета — не лише пороздавати кошенят, а й провести ветконтроль над дорослими кішками та котами. А задля успішної реалізації нашого проекту ми добиваємося побудови експозиції Кіт Свійський. Бо вони того варті! Працюймо! Гуртуймося! Перемагаймо!

 

Анжеліка КОМАРОВА.

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.