Люди, які назвалися Самообороною Майдану, спробували кришувати забудову на вул. Волгоградській, 25

Сьогодні, 18 червня, в Києві, на вул. Волгоградській, 25 забудовник спробував встановити будівельну техніку та здійснити рубку дерев довкола своєї ділянки. Однак цьому завадили мешканці, й сутички на кофліктній точці не сталося.
Нагадаємо, що ТОВ «Вагра» збирається будувати у дворі будинків біля Протасового яру 13-поверховий будинок. Місцеві мешканці проти, оскільки знищення зелених насаджень і побудова ще одного будинку завдасть їм значного дискомфорту.На місце приїхали озброєні автоматами Калашникова представники МВС, а також люди, які назвали себе самообороною Майдану і вартою Солом’янського району. Мешканці припускають, що одна з сотень самооборони Майдану підтримала варварську забудову.
Після спілкування з мешканцями, які зібралася, аби завадити забудові, «самооборонівці» заявили, що не будуть вступати в сутичку з простими людьми, що їх дезінформував забудовник і що вони приїхали на Волгоградську «охороняти будівництво від тітушок». Близько 13:00 робітники забудовника, міліціонери та самооборонівці покинули конфліктну точку.
Ініціатива «Громадський нагляд Солом’янки» та пов’язана з нею ГО «Генерація дії» заявляють про свою непричетність до «кришування» даної забудови.
Мешканці не втрачають пильності та готові протидіяти забудові постійно.

Leave a Comment

Filed under Uncategorized, Новини

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.