Громадські слухання на тему «Екологічні проблеми мікрорайону Корчувате» — Київ, 24 червня 2014 року, 18:00

24 червня 2014 року о 18:00 в Києві пройдуть громадські слухання на тему «Екологічні проблеми мікрорайону Корчувате». Слухання проходитимуть за адресою: вул. Набережно-Корчуватська, 94-А (СШ № 273).
Причиною проведення громадських слухань є те, що місцеві жителі обурені діяльністю ТОВ «Агрохолдінг груп», яке функціонує у мікрорайоні Корчувате і зовсім поряд із народним заповідником Жуків Острів.

ТОВ «Агрохолдінг груп» спеціалізується на виробництві сухих кормів для тварин із вторсировини. Однак її діяльність спричиняє сморід по всьому мікрорайону. Люди жаліються на головний біль та нудоту. «Моя дитина вже кілька місяців хворіє та сидить на антибіотиках, жоден лікар не може сказати, що з моєю дитиною!», «Влітку ввечері неможливо провітрити квартиру, бо такий сморід стоїть…» — скаржаться місцеві жителі.
Нагадаємо, що напередодні місцева громада влаштувала акцію протесту на території ТОВ «Агрохолдінг груп» із вимогою терміново зупинити виробничий процес та закрити підприємство. Керівництво фірми поступилося громаді та виконала першу вимогу. Однак незабаром виробництво було відновлене, оскільки власники вважають, що їхня діяльність цілком законна.

Контакти: Оля (093) 149-51-52, ініціатива «Вільна Земля».

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.