Звіт по коштам від меценатів (вересень-жовтень 2014 р.)

Завершився збір коштів на лікування кошенятка Боба, яке потрапило під трамвай і перетворилося на «бобтейла». Кошенятко було проопероване в київській ветклініці «Добродій». Завдяки Оксані Нєдєліній, головному ветлікарю, його вдалося влаштувати в добрі руки.
За лікування Боба активістам СВЖ «Природа над усе» було виставлено рахунок загалом на суму 3588 грн.
Завдяки оголошенню в соцмережах ми оперативно зібрали необхідну суму, а також покрили борги за лікування ще 2 кошенят і купили ліки для 5 зоокошенят.
Дякуємо ветклініці «Добродій» за безкоштовне лікування зоокошенятка Багіри (діагноз – випадіння прямої кишки).
Ось наш фінансовий звіт.
Прийшло за вересень-жовтень 5150 грн від наступних благодійників: Анжеліка Комарова, Юлія Уманець, Юлія Васильєва, Олена Ходаківська, Катерина Дубас, 2 анонімних благодійника. Особлива подяка нашому почесному меценату Наталі Клузо, волонтеру зоозахисного руху з Франції.
Витрачено: 100 грн (корм Бобу) + 270 + 500 + 2818 грн (лікування та післяопераційний догляд за Бобом) + 262 грн (лікування зоокошенятка Тінкі-Вінкі, діагноз – випадіння прямої кишки, влаштоване в добрі руки, й кошенятка з Лісового масиву) + 1200 грн на препарати для комплексного лікування 5 зоокошенят (діагноз – ринотрахеїт).
Люди, ви врятували декілька котячих життів! Дякуємо!

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.