Міністр Микола Злочевський привітав прибуття в Україну спецтехніки, призначеної для допомоги тваринам

30 березня 2012 р. Міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський ознайомився зі спецтехнікою, яка прибула в Україну з Австрії на реалізацію меморандуму між Мінприроди та міжнародною благодійною організацією «Чотири лапи». Біля будинку Мінприроди для ознайомлення були представлені 11 автомобілів, призначених для надання допомоги тваринам. Зокрема 3 мобільних клініки для вакцинації та стерилізації собак, 1 мобільна амбулаторія для медичної допомоги та перевезення ведмедів, а також 7 автомобілів для транспортування тварин.

«Дуже важливо, що зобов’язання які взяла на себе організація «Чотири лапи», виконуються, — відзначив міністр. – З боку Мінприроди надаватиметься максимальна організаційна підтримка для реалізації нашого спільного проекту».

Спецтехніка базуватиметься у містах проведення футбольного Євро-2012, але фактично буде використовуватись на всій території України. Зокрема, одна мобільна клініка для безпритульних собак від будинку Мінприроди одразу відправляється до Запоріжжя.

Мобільна амбулаторія для медичної допомоги та перевезення ведмедів базуватиметься на території національного природного парку «Синевір» (Закарпатська область), в Центрі реабілітації ведмедів. Від будинку Мінприроди мобільна амбулаторія відправиться у Хмельницьку область, аби перевезти хворого ведмедя з приватного цирку в Центр реабілітації.

На реалізацію меморандуму між Мінприроди та міжнародною благодійною організацією «Чотири лапи» планується приїзд 120 спеціалістів з 11 країн світу, які будуть працювати спільно з українськими ветеринарами. Вони будуть здійснювати стерилізацію та вакцинацію, надавати тваринам медичну допомогу.

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.