«Квартирник» на Лісовому масиві у Києві розформовано

Потрібен волонтерський контроль за собаками

13 травня 2012 був розформований міні-притулок для собак на Лівому березі, названий нами «квартирником». 19 собак (більшість — молоді цуценята віком 5-7 місяців) у присутності двох волонтерів були передані власницею працівникам КП «Притулок для тварин» і перевезені до комунальної ветклініки на вул. Електротехнічній для стерилізації та перетримки. Потім собак перевезуть до комунального притулку у смт. Бородянка на постійне місце проживання. Так обіцяє волонтерам дирекція КП «Притулок для тварин».Власниця «квартирника» вже давно дала згоду на влаштування собак в хороші руки у зв’язку з погіршенням здоров’я, фінансовими труднощами і моральним тиском сусідів і державних служб.
Як показав практичний досвід, влаштувати безпорідну дорослу собаку новому господареві нелегко, а притулки товариств захисту тварин перевантажені. Нічого іншого не залишалося робити, як віддати собак на піклування комунального притулку в Бородянці за умови збереження їм життя, контролю волонтерів за виконанням цієї умови і подальшого влаштування цих собак. Але і цей, нібито малопривабливий варіант (з огляду на погану репутацію «Бородянки»), був здійснений завдяки зверненню до певних чиновникам КМДА та їх обіцянкам не присипляти тварин.
У «квартирнику» залишилося 4 старих собаки (пси) і дві кішки.
Останнім часом «квартирник» отримував допомогу у вигляді крупи і м’ясного фаршу, купленого на добровільні пожертвування. Ми просимо продовжити збір грошових коштів, оскільки господиня «квартирника» зі зрозумілих причин має заборгованість по комунальних платежах і її справу вже передано до суду. Крім того, знадобляться витрати на елементарний ремонт, щоб видалити важкий запах цього житла.
Просимо волонтерів, які відвідують комунальну ветклініку на Електротехнічній (і потім Бородянку) тримати під контролем вилучених тварин для збереження їхнього життя і продовжувати пошук нових господарів.

На фото: власниця «квартирника» виносить на руках собак зі свого будинку. Дата зйомки — 15 травня 2012 р. 

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.