День земноводних у Київському зоопарку

Інформаційний лист 

Запрошуємо Вас прийняти участь в заході «Збережемо земноводних», що відбудеться в Київському зоологічному парку 26.05.2012 року. Його мета звернути увагу на проблеми, з якими стикаються амфібії. Це руйнування середовища існування, зміни клімату, використання пестицидів, збирання для «жаб’ячих ніжок» та розтинів у лабораторіях, інвазійні види, інфекційні хвороби, що поширюються завдяки людській діяльності. Вражає той факт, що з 1979 року зникло близько 200 видів земноводних. Адже вони приносять величезну користь: їдять комарів, є їжею для інших тварин, пуголовки фільтрують питну воду тощо. Крім того, вони приносять естетичну насолоду своїм виглядом та звуками.

Акція «Збережемо земноводних» започаткована природоохоронною організацією «SAVE THE FROG» (більше ви можете прочитати тут http://www.savethefrogs.com). Подібні заходи по охороні амфібій цього року проводились вже в 30 країнах світу. Отже, пропонуємо Вам підтримати світову кампанію та прийти до Київського зоопарку для участі в акції.

 Програма заходу

 Під час заходу «Збережемо земноводних» запрошуємо Вас прийняти участь у «Дитячій конференції», на якій ви почуєте цікаві розповіді від спеціалістів зоопарку про амфібій, про користь, яку вони приносять, та їх охорону. А також побачите виставку тропічних земноводних. Конференція почнеться о 10 годині 30 хвилин 26.05.2012 року в актовому залі адміністративного будинку. Після неї ви зможете прийняти участь в акції «Пікнік з ведмедями Потапом та Настею», що відбудеться на «Ведмежому континенті».

В рамках конференції оголошуємо конкурси дитячих малюнків та фотографій, на яких зображені земноводні (жаби, ропухи, квакші, тритони, саламандри тощо).

Для участі у конкурсі дитячого малюнку необхідно надіслати малюнок та анкету учасника (додаток 1) до 25.05.2012 року включно на поштову адресу: пр. Перемоги 32, м. Київ, 03055. Також ви можете самостійно принести малюнки до зоопарку та передати їх касирам біля центрального входу. Час роботи кас з 9.00 до 18.00 години, крім понеділка. Розмір малюнків не менше формату А5. Вік учасників конкурсу – з 6 до 16 років. На листах обов’язково вказуйте: «Акція «Збережемо земноводних».

Для участі у конкурсі фотографії Вам необхідно надіслати електронний варіант якісного оригінального фотознімку амфібій з вказівкою місця та часу знімку та анкету учасника (додаток 1) до 14 години 25.05.2012 року на e-mail: [email protected]. Якість знімку має бути не менше 5 мегапікселів. Також можна відіслати роздрукований знімок за поштовою адресою вказаною вище, або ж принести самостійно до зоопарку. Розмір фотографії не менше 15 х 20 см. Вік учасників необмежений.

Переможців обох конкурсів обиратимуть загальним голосуванням. Нагородження проходитиме під час «Дитячої конференції». За перше місце в обох конкурсах переможці отримають приз – рік безкоштовного відвідування зоопарку, за друге – півроку, за третє – 3 місяці. Іншим учасникам – заохочувальні призи.

Збір учасників конференції відбудеться о 10 годині 26.05.2012 року біля центрального входу до зоопарку. Вхід учасникам обох конкурсів безкоштовний. Для колективних учасників безкоштовний вхід одного дорослого.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. 0673377549 або 0956879415.

P.S. Організатор конкурсу залишає за собою право використовувати (за погодженням автора) фотографії та малюнки для пропаганди збереження земноводних, але не має права використовувати їх для комерційних цілей. Також організатори мають право не прийняти до конкурсу неоригінальні роботи або ті, що не відповідають його тематиці. Роботи авторам не повертаються.

Від редакції. СВЖ «Природа над усе» висловлює подяку художниці Тоні Мельник від усіх жаб планети за надану ілюстрацію. 🙂

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.