«Їжа та місто. Як вижити у мегаполісі» – лекція Дарʼї Єфіменко у Гостинному дворі, 27.06.2012, 18:00

ЩО: лекція “Їжа та місто. Як вижити у мегаполісі”.
Доповідач: Дар’я “schkwarka” Єфіменко — автор кулінарного блогу Veg’n’cook.
КОЛИ: середа, 27 червня 2012 р., 18:00.
ДЕ: Київ, мистецько-громадський центр «Гостинна республіка». Контрактова площа, 4, вхід в арку з боку Церкви Богородиці Пирогощої.
Прийди дізнатися про основи здорового харчування, а також дещо про фріганізм, веганство та інші “кулінарно-соціальні” течії, що набувають в наші дні популярності.

Гостинна республіка – громадсько-культурний центр, створений зусиллями киян, яким набридло терпіти дерибан столиці та відверту антикультурну та антиісторичну стратегію «розвитку» міста. У такий спосіб кияни обирають функціональне призначення будівлі, як альтернативу ще одному торгівельному центру в Києві, і докладають до цього зусиль.
Незалежність Гостинної республіки проголошено 26 травня 2012 р. Все, що в ній відбувається, робиться зусиллями киян. Республіка не визнає правомірним рішення щодо позбавлення будинку охоронного статусу і вважає це шахрайством з боку чиновників. ГР виступає проти перетворення Гостинного Двору на торгівельний центр та зміну його зовнішнього вигляду шляхом реконструкції. До участі запрошуються всі кияни, в тому числі експерти, що мають стосунок до історії, містобудування, екології, архітектури, культурології, тощо. Більше про це на сторінці у Фейсбуці HostynnyiDvir.

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.