Виходить у світ анімалістична книга письменниці Ангеліни Яр

Кошка хвойной, колючей породы

Кошка хвойной, колючей породы

У вересні 2012 р. вийде друком збірка поезії та прози Ангеліни Яр «Кошка хвойной, колючей породы». Одночасно частина віршів зі збірки публікується в серпні 2012 р. в міжнародному літературному журналі «Хрещатик», в якому автор вже друкувалася раніше.
Якщо говорити про жанр, багато творів книги можна віднести до анімалістики. Автор не без іронії називає свою творчість анімо-екзистентною.
Книга «Кошка хвойной, колючей породы» була вперше видана в 2002 році в форматі самвидаву, нове видання було значно змінене. Книга проілюстрована художниками Акбаром Хурассані (Київ), Наталією Жураковською (Мюнхен), Данилом Філіпенком (Санкт-Петербург).
Перша презентація книги пройде в Коктебелі, друга — в Києві. Ангеліна Яр планує провести презентації в форматі живої розмови, тому ми рекомендуємо ознайомитися з книгою заздалегідь. Ви можете прочитати її тут.
Скачати у форматі pdf.
Під час презентації книга Ангеліни Яр буде продаватися за собівартістю, кошти будуть передані до Спілки вільних журналістів «Природа над усе» і витрачені на користь безпритульних тварин.
Про автора. Ангеліна Яр – псевдонім Анжеліки Комарової, засновника Спілки вільних журналістів «Природа над усе».
Раніше вийшла до друку її повість «Територія Духу» (у співавторстві з Олегом Андросом). У всіх творах Ангеліни Яр незмінно простежується вплив біоцентричної філософії, як способу збереження людяності у виду Homo Sapiens.Спілка вільних журналістів «Природа над усе»
Для контактів: +38 (044) 383 27 41.

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.