Проти системи — фільми про еко-радикалізм на Гогольфесті


Де межі протесту? Як далеко ми дозволимо зайти у стеженні за нами? У рамках Гогольфесту 26 та 28 вересня Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA презентує два  тематичні покази, присвячені проблемам, які стосуються кожного з нас. Перша – це явище соціального активізму, друга – контроль нашого приватного життя.Розклад та детальна інформація про фільми – нижче. 

26 вересня, середа

19.30 – «Циркові гастролі» 

Режисери: Яак Кілмі та Андрес Маймік. Естонія. 2011 (28 хв.)

Невтомний естонський бізнесмен прагне заснувати в Естонії державну циркову компанію. Але проти жорстокого поводження з тваринами в його цирку виступають захисники тварин. Активісти скрізь їздять за трупою, влаштовують демонстрації та закликають людей бойкотувати цирк. Але врешті-решт до діла береться рука Божа.

20.15 – «Якщо падає дерево»  

Режисери: Маршал Каррі, Сем Куллман. США. 2011 (85 хв.)

Захопливий огляд нещодавньої історії та діяльності Фронту звільнення Землі (ELF), яку ФБР називало «головною національною терористичною загрозою». Члени та союзники Фронту, занепокоєні екологічним дисбалансом та обурені наступом капіталізму, влаштовували масштабні винищення власності компаній, що задіяні в масовій вирубці лісів та нищенні довкілля. Фільм детально простежує розчарування «фронтівців» у публічних акціях протесту, які часто супроводжувалися брутальністю поліції та інертністю суспільства.

Цікавий факт. Стрічка була відзначена премією Американського незалежного кінофестивалю Sundance та номінувалася на цьогорічний «Оскар».

Трейлер фільму: http://www.ifatreefallsfilm.com/film.html

 


 

28 вересня, п’ятниця

19.30 – «Стираючи Девіда» — 

Режисер: Девід Бонд. Велика Британія. 2010 (80 хв.)

Девід вирішує піти на експеримент і з’ясувати, як багато знають про нього приватні компанії та уряд. Він провокує встановлення над собою нагляду, а потім намагається зникнути. Цей крок назавжди змінює все його життя. Залишивши вагітну дружину й малу дитину, він вирушає у подорож, де за ним через державні бази даних стежать двоє безжальних приватних детективів. Ця ситуація змушує його зрозуміти значення недоторканності приватного життя та її втрати.

Цікавий факт. Саундтрек для фільму написали композитор Майкл Найман, відомий своєю співпрацею з Пітером Грінуеєм, та гурт Pulp.

Трейлер фільму: http://erasingdavid.com/trailer/

 


 

Покази модерує Максим Буткевич, співкоординатор організації «Без кордонів». Після фільмів відбуватиметься обговорення з активістами та правозахисниками.

Усі фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Вхід безкоштовний.

Адреса Гогольфесту: вул.Інженерна, 4. Детальніше: ст.м. Видубичі, вихід ліворуч в бік руху на Конча-Заспу, далі обійти з правого боку супермаркет Фуршет і потрапите на вул.Інженерну. По вул.Інженерній в напрямку міста близько 200м, вхід через металеві ворота, що просто напроти напису вул.Інженерна, 4.

Мапу проїзду шукайте тут

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.