«До парламенту на лавочці» — акція 24 жовтня 2012 р. об 11:00 біля КМДА

Коли: 24 жовтня 2012 р. об 11:00

Де: вул. Хрещатик, 36, Київська міськдержадміністрація 

Мета акції: мешканці Деснянського та Дніпровського району м. Києва, хочуть показати, як кандидат у народні депутати по 215 округу Галина Герега використовує адміністративний ресурс у своїй виборчій кампанії, застосовуючи непрямий підкуп виборців. 

Хто така Галина Герега? Виходець із «Громадського активу Києва», щo під орудою Леоніда Черновецького голосував за землевідводи під будівництво на зелених зонах та прибудинкових територіях. Фінансовий директор мережі гіпермаркетів ТОВ «Епіцентр-К». Її родина посідає 27 сходинку у рейтингах найбагатших людей України зі статками, оціненими в 890,8 млн. доларів США. Чи бувають такі гроші чесними в Україні?

А чим запам’ятається вона киянам на виборчих перегонах 2012 року?

Подачками продуктових наборів у стилі її соратника Леоніда Черновецького, вибірковими та неякісними ремонтами дитячих майданчиків, псевдоблагоустроєм прибудинкових територій, встановленням помаранчевих лавочок зі своїм ім’ям та нещирим девізом «З добром до людей».

Ось такі «подарунки» киянам від багатої тітки: на тобі убоже, що мені негоже. А з точки зору закону ці подачки є спробою  підкупу. Люди з почуттям гідності не потерплять такого приниження і не проголосують за таку  фальшиву благодійність за рахунок адміністративного ресурсу.

У рамках акції відбудеться перформанс:

під Київрадою встановлюється макет оранжевої лавочки від Гереги. Усім бажаючим пропонується віддати свій голос за лавочку. Перехожим роздаються листівки з поясненням: народний депутат – це політик, що має займатися законотворчою діяльністю, а не виконувати роботу комунальних служб.

У гучномовець активісти задають «риторичні питання»  в. о. Голови Київської міської ради пані Герезі:

·        За чиї кошти встановлюються лавочки і проводяться ремонти, якщо єпрограма благоустрою міста?

·        Чому Герега згадала про потреби округу лише напередодні виборів?

·        Чому входила до провладної більшості Черновецького разом зГромадським активом Києва»?

·        Чому ігнорувала проблеми округу, будучи депутатом Київради?

·        Різне (по актуальних проблемах округу і міста).

У руках люди тримають плакати із надписами «На лавочці у Раду не в’їдеш», «Мій голос не продається», «Нам потрібні не лавочки, а закони», «Лавочки встановила – мандат собі купила?» «Не дай себе підкупити – владу настав час змінити». Продаєш голос? Продаєш майбутнє! На деякі плакати наклеєні фото Гереги. На макеті лавочки кандидат та виборці залишають звернення до Гереги із закликом до чесної боротьби, проти підкупу і використання адмінресурсу.

Наприкінці акції, під Київрадою залишається лавочка, розмальована «побажаннями» та великим надписом: «Парламентське крісло Галини Гереги».

На акцію запрошуються ЗМІ та представники громадських організацій. 

Контактна особа: тел.: (063) 769-04-79 Андрійшина Тетяна Миколаївна.

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.