Акція з прибирання заказника Жуків острів відбулася!

На вихідних, 27 жовтня 2012 р., за ініціативою київських екоанархістів було проведене прибирання Жукова Острова. Була очищена частина місцевості, яка незабаром стане автономною територією імені О. Гончарова. Висловлюємо подяку всім, хто відгукнувся і взяв участь у заході, а саме природозахисникам і жителям Корчуватого.
Довідка. Територія Жукова острова постійно наражається на небезпеку бути забудованою ресторанами і котеджами, навіть не враховуючи постійний наплив галасливих відпочиваючих, які в чималій мірі завдають шкоди природі. Природних та диких місць на всій території планети залишилося зовсім небагато, як би сумно це не було, тому ми зобов’язані зберегти хоча б те, що у природи залишилося.
Захід є не лише прибиранням пластику та інших відходів від пікніків, оскільки подібні заходи мають косметичний характер, але й закликом до жителів району Корчувате, що знаходиться безпосередньо поблизу самого острова, дбайливо ставитися до природи. Ми вважаємо дуже важливим формування свідомості місцевих жителів, якщо не вони — тоді ніхто.

Джерело: http://vk.com/under_black_sun

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.