Дякуємо за медіа-підтримку проекту «Візьми собі міні-тигра з Київського зоопарку»

Коти в напівзакинутому відділі зоопарку

Спілка вільних журналістів «Природа над усе» дякує усім за медіа-підтримку проекту «Візьми собі міні-тигра з Київського зоопарку», а також тим, хто поповнює скарбничку на користь котів-безхатченків, встановлену біля центральних воріт зоопарку.
З часу висвітлення у ЗМІ теми про наше опікунство над котами до зоопарку все частіше приходять, щоб взяти й собі «міні-тигра» — тобто все більше людей забирає кошенят у добрі руки. Зменшилася тенденція підкидання кошенят до зоопарку .

Коти отримали у подарунок мішок сухої їжі від киянки Наталії Літвінчук

А нещодавно коти отримали у подарунок величезний мішок сухої їжі вагою 20 кг від киянки Наталії Літвінчук. Велике Вам котяче мур-дякую, пані Наталія! Їжа була розподілена на три головні місця зосередження котів. Коти їдять і набирають калорії, щоб пережити найтяжчий для них період — холодну й сніжну зиму.
Дякуємо також і підприємцю Василю Маленді, який час від часу дарує порції сухої їжі котам зоопарку зі своєї крамнички по вул. Політехнічній.
Нагадаємо також, що продовжується збір коштів на лікування кошенятка Лакі, що знаходиться в Салоні для тварин «Добродій» (вул. Крутий узвіз, 6/2). Ви можете провідати кошенятко, принести йому їжу або поповнити скарбничку задля його лікування. Дякуємо лікарям ветклініки «Добродій» за професіоналізм та милосердя.

Прагнучи змінити світ на краще, переконуєшся, що цього бажає багато людей. Тож поєднаймо наші зусилля!

Контактна особа — Анжеліка Комарова (067) 502 09 34.

 

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.