СВЖ «Природа над усе» стурбована долею котів Київського зоопарку

Станом на 20 грудня 2013 р. пройшло вже 17 днів з часу подання нами до керівництва Київського зоопарку пропозиції створення експозиції «Коти домашні». Таке рішення проблеми надало б можливості більш інтенсивного ветконтролю за народжуваністю котів та влаштуванню їх у добрі руки. Відповіді на наше звернення досі не надійшло.
Водночас нам стало відомо, що керівництво зоопарку надало наказ про негайне видалення будиночка для котів, якими опікується СВЖ «Природа над усе». Також ветеринарний відділ квапить звільнити вольєр свого ізолятора від кошенятка Боба, братика Лакі, яке знаходиться там на лікуванні та перетримці.СВЖ «Природа над усе» просить небайдужих активніше брати участь у влаштуванні долі кошенятка Боба та ще двох братиків Лакі, які опинилися просто неба у холодні грудневі ночі.

Придивіться до фото дорослих котів: тут є такі красені, яких хоч на виставку відправляй!  Вони добре прижилися б у приватному секторі, контролюючи гризунів. Тваринки усі приручені, ласкаві, вдячні за кожний  шматочок їжі.

Ситуація, що склалася, викликає велику занепокоєність. Котів, що проживають на території зоопарку та знаходяться під опікою СВЖ «Природа над усе», хочуть відправити до Бородянки (Комунальне підприємство «Притулок для тварин»), однак там немає місця для утримання котів. Це викликає підозру, що котів можуть вивезти за територію зоопарку, однак до Бородянки вони «не доїдуть»…

Відгукніться, добрі люди! Доля котів сьогодні,більше, ніж будь-коли, залежить від вашої волі!

З повагою, прес-служба СВЖ «Природа над усе».

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.