Акція «Суддя, врятуй дельфінів від експлуатації комерсантами з дельфінарію «Немо»!»

Коли: 12 березня 2014 року о 09:00.
Де:
Київ, вулиця полковника Потєхіна, 14.
12 березня 2014 року відбудеться зоозахиcна акція протесту під будівлею Голосіївського районного суду.

Зоозахисники та кияни виходять з вимогою до суду конфіскувати дельфінів, морських котиків та лева у київського дельфінарію «Немо» (просп. Академіка Глушкова, 9, Голосіївський район м. Києва), які нещадно експлуатуються комерсантами.

Зоозахисники стверджують, що комплексна перевірка Державної екологічній інспекції України, яка була проведена 21 жовтня 2013 року у Київському дельфінарії «Немо» за участю Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України послугувало складенням адміністративного протоколу щодо конфіскацій тварин у київського дельфінарію «Немо», морських ссавців, та переданням його до Голосіївського районного суду м. Києва.
Тварини страждають від неналежних умов та жорстокого поводження. Методика дресирування тварин базується на голодуванні. У діях дельфінарію «Немо» вбачається порушення ст. 88.1, 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ряду статей Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження».
Протестувальники вимагатимуть конфіскації тварин у судовому порядку та перевезення їх до державних океанаріумів Кримського узбережжя для проходження реабілітації у морській солоній воді.
Нагадуємо, що власники комерційного дельфінарію «Немо» (ТОВ «Нерум») незаконно захопили земельну ділянку у столиці без рішення Київради, і побудували незаконну будівлю без згоди Архітектурно-будівельної інспекції м. Києва.
20 серпня 2013 р. Господарський суд м. Києва постановив знести столичний дельфінарій «Немо», однак він продовжує свою роботу та застосовує нав’язливу й незаконну рекламу на київських вулицях і в громадському транспорті.
Організатор акції – громадянська кампанія «Форум порятунку Києва».
Увага! На акції заборонена символіка всіх політичних партій. У разі, якщо якісь особи демонструватимуть таку символіку, вони розглядатимуться як провокатори, що зривають акцію. Жодна політична партія не є організатором акції.
Контактні особи:
Віталій Черняховський, Громадянська кампанія «Форум порятунку Києва», тел. (044)228-55-33.

Leave a Comment

Filed under Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.