Еко-акція з очищення р. Ірпінь та благодійні «Котячі штуки» — 6.09.2014, 14:00, Шлюз № 6, м. Ірпінь

Громадська організація «Творче об’єднання «Лісова Брама» 6 вересня 2014 о 14:00 проведе екологічну акцію по прибиранню прибережної зони річки Ірпінь. Акція називається «Save Vasia».

Наш герой – карась Вася, який жив у річці Ірпінь та зазнав там страшних поневірянь у зв’язку із жахливим екологічним станом річки. Переживши багато небезпек та втративши родичів в рибальських тенетах, Вася онімів та втік з ріки. Його прихистили активісти ГО «ТО «Лісова Брама».


Тепер ми змушені зробити все для того, щоб Вася знову повернувся до рідного дому, а його серце відтаяло після пережитих злигоднів.
Під час прибирання волонтери зберуть сміття на березі річки Ірпінь у районі Шлюзу № 6 (недалеко від вулиці 6-та лінія, м. Ірпінь) та повитягують гілляччя із води. Після прибирання буде смачна картопля, приготована на вогнищі, та виступи бардів.
Акцію відвідає і сам Вася.

Після акції на вас чекають посиденьки біля вогнища, жива музика та смачні пригощання від наших партнерів.

Дякуємо клубу-магазину настільних ігор » Dungeon-club за креативне печиво.

Наш проект «Котячі штуки»  надає екочай. Скуштувавши чаю, підтримай матеріально котів, які перебувають під нашою опікою!

На акції буде представлений також проект «Котячі штуки» — кожен бажаючий зможе допомогти матеріально безпритульних котам, якими опікується Спілка вільних журналістів «Природа над усе», і скуштувати еко-чаю від «Котячих штук».
27 вересня «Лісова брама» планує встановити на прибраній території лавки, урни і креативні знаки із закликами не смітити.Детальніше про проект — http://vk.com/savevasyaКонтактна особа: Христина Науменко, тел. (093) 774 55 48, е-mail:[email protected]

Leave a Comment

Filed under Uncategorized

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.