Львівські активісти видаватимуть довідник про те, як бути веганом в Україні

Вибір того, що ми їмо, має безпосередній вплив на всі сфери нашого життя: здоров’я суспільства, ставлення до тварин, проблему голоду у країнах Третього світу, тропічні ліси, які вирубуються під пасовища, варварське промислове тваринництво, океани, яки спустошуються флотиліями промисловців… Змінити цей стан речей прагнуть вегани й вегетаріанці, які відмовляються повністю або частково від продуктів тваринного походження.

Щоб показати, що є альтернативи мʼясу та іншим «тваринним» продуктам, львівські активісти вирішили написати книгу – довідник про те, як жити вегану в Україні. Вони описують, що можна поїсти, купити (їжа, косметика…) в Україні взагалі і в конкретних містах. Назва книги – «По вегану!».

Є план випустити першу частину тиражу до Дня вегана, 1 листопада 2013 р.

Бюджет довідника – це знайдені у інших веганів(ок), веганських ініціатив та магазинів гроші. Ініціатори розповідають: «Якщо хтось дає 200 і більше грн. ми дякуємо їм письмово за фінансову допомогу у книзі. Те, що не назбираємо – з власної кишені. Якщо більше людей пожертвують гроші, то зробимо більший тираж. Усі гроші з продажу книжок хочемо віддати притулкам для бездомних тварин. Або приймаються ваші пропозиції! В книзі обов’язково напишемо, куди підуть гроші».

До видання книги долучається й СВЖ «Природа над усе», переказуючи активістам 300 грн. Дякуємо Наталі Клузо за ці благодійні кошти.

Пожертви на видання книги можна переказати на цей рахунок: 4149 4378 1713 8413 (Приватбанк).

Всі питання, побажання пишіть на мейл [email protected].

 Джерело фото.

Leave a Comment

Filed under Uncategorized, Новини

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.